KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 6142913
nr 614 2913
Akvareller
2 st. i ram. Einar Höste (f. 1930) Sign. K46 resp. J 47 vardera 5x3, 5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 december 2009
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr